Zlatá sbírka pohádek Zlatá sbírka pohádek

Seznamte vaše děti se skvělým světem Disney

Seznamte vaše děti se skvělým světem Disney

Pohádkové dětství pro vaše dítě

Zlatá sbírka pohádek od Disney je mimořádné vydání knih popisujících dobrodružství kultovních hrdinů.
Každá kniha je napsaná spisovným jazykem a s velkou péčí o kulturu slova. Prostřednictvím příběhu hlavního hrdiny se děti příjemným způsobem dozvědí mnoho poznatků o světě a prožívají pozitivní emoce. Učení poslechem čteného textu je tou nejlepší investicí do morálního a intelektuálního vývoje Vašeho dítěte.

Postarejte se o to, aby Vaše dítě mělo každý den kontakt s krásným spisovným jazykem.

Moderní sbírka v klasickém vydání

Vezměte ZLATOU SBÍRKU POHÁDEK a naučte Vaše dítě radostnému soužití s literaturou. Dbejte na to, aby Vaše dítě znalo a správně používalo český jazyk. Ukažte Vašemu dítěti čarodějný svět pohádek, ve kterém je radost i smutek, krása i ošklivost a zajímavá dobrodružství kultovních hrdinů. Díky těmto příběhům objeví děti nové světy, a zatímco se budou bavit, budou podporovány v utváření svého vlastního hodnotového systému.

Překrásné ilustrace, poprvé v klasickém vydání.

Při přípravě jsme mysleli na naše nejmenší, na kulturu slova i na výchovu mladé generace

Každodenní čtení dítěti je nejcennější metodou, díky níž si dítě osvojí dovednost samostatného myšlení, rozšíří si znalosti o okolním světě a rozvíjí představivost. Kromě toho se utváří zvyk čtení po celý život.

VĚNUJTE VAŠEMU DÍTĚTI ÚŽASNÉ VZPOMÍNKY

Svazky

Zábava a učení s nejznámějšími postavami Disney

LVÍ KRÁL

Dojemný příběh o lvíčeti Simbovi, budoucím vládci Lví říše, a nečekaných událostech, které ovlivnily další osud lvíčete. Simba po smrti svého otce opouští domov, trýzněn výčitkami svědomí. Neuvědomuje si, že se stal obětí svého strýce Scara a nečestného boje o moc. Simbův příběh je pozoruhodný svým dějem o velkém návratu právoplatného vládce, lásce, přátelstvía moudrosti přírody.

SNĚHURKA A SEDM TRPASLÍKŮ

Sněhurka a sedm trpaslíků je nadčasový příběh o krásné a dobré princezně a její marnivé a skrz naskrz zlé maceše, která každý den oslovuje kouzelné zrcadlo: „Zrcadélko, řekni přece, kdo je nejkrásnější na světě?“ Bohužel, jednoho dne zrcadlo místo odpovědi: „Ty, má královno,“ odpoví: „Sněhurka.“ Náhlý příval závisti vyvolává u královny nejhorší emoce. Rozhodne se zabít nic netušící princeznu...

KNIHA DŽUNGLÍ

Mimořádný příbeh chlapce v džungli vlky. Mauglí se mezi dravci, nebezpečnými pro ostatní, cítí jako doma a není schopen žít mezi lidmi. V džungli zažívá mnoho šťastných zážitků, ale bezstarostnost může rychle skončit, protože ne všechna zvířata jsou ráda, že mezi nimi je malý muž. Mauglí se musí rozhodnout, zda se má vrátit do vesnice, nebo zůstat se svými divokými přáteli v džungli.

BAMBI

Příběh začíná narozením kolouška jménem Bambi. Zvířátko začíná objevovat krásný svět, najde si přátele a hraje si. Bambi se učí, jak žít v lese a co je hrozbou pro jeho druh. Mladý koloušek se musí naučit vše, co bude potřebovat, až bude muset žít bez své matky a až bude v budoucnu chtít založit vlastní rodinu.

Často kladené otázky

Tato kolekce má 87 čísel. V každém čísle je kniha s klasickou pohádkou od Disneyho ve sběratelské edici.

První číslo bude na stáncích dostupné od čtvrtka 16. září 2021. Druhé číslo bude na stáncích dostupné od čtvrtka 30. září 2021. Od třetího čísla bude kolekce vycházet každý týden a dnem vydání bude čtvrtek.

První číslo bude k dostání na novinových stáncích za 9 Kč. Druhé číslo bude k dostání na novinových stáncích za 39 Kč. Od čísla 3 do čísla 19 je cena 99 Kč za knihu. Od čísla 20 je cena 119 Kč.

Pokud vám chybí některá ze starších čísel, můžete si je objednat telefonicky / e-mailem za následujících podmínek:
- telefonicky na telefonním čísle: 225985225
- e-mailem na adrese: hachette@send.cz