Planet Metal Planet Metal

60 let metalové a hardrockové kultury prostřednictvím kultovních kapel

Kultovní kapely hard rocku a heavy metalu

Předplatné

Kultovní kapely hard rocku a heavy metalu

Unikátní sbírka, která poprvé sleduje více než šedesát let metalové a hardrockové hudby prostřednictvím kultovních kapel všech dob. Od AC/DC přes Iron Maiden a Led Zeppelin až po Metallicu - v každém čísle se dozvíte vše o vzrušující historii nejvýznamnějších kapel!

Hudební jízda mezi legendárními kytarovými riffy, drásavými vokály a výraznými rytmy, která projíždí tím nejlepším, co metalová hudba nabízí.

Série byla navržena tak, aby była serazena chronologicky a co nejlépe reprezentovala historii metalu a hard rocku

Formát: 22 x 27 cm; Stránek: 64; Vazba: pevná

  • Ilustrované publikace s mistrovskými fotkami od nejslavnějších fotografů
  • Kvalitně zdokumentované texty z pera expertů na metalovou scénu
  • Citáty a svědectví ze světa rocku
  • Rubriky a anekdoty, které umožní poznat kapely z méně obvyklých úhlů pohledu

Další tituly ve sbírce:

AC/DC - METALLICA - IRON MAIDEN - GUNS N'ROSES - BLACK SABBATH - KISS - VAN HALEN - DEEP PURPLE - SCORPIONS - LED ZEPPELIN - MOTORHEAD - AEROSMITH - RAMMSTEIN - QUEEN - NIRVANA - SLAYER - RED HOT CHILI PEPPERS - KORN - MARILYN MANSON - ALICE COOPER

... a ještě mnoho dalších!

Svazky

Prožijte zářnou historii hardrockového a heavy metalového hnutí od 60. let, až po současnost. V PLANET METAL najdete všechno, ale opravdu všechno o kapelách, které se zapsaly do historie.

HISTORIE KAPELY

Tato cást sleduje cestu kapely od jejího založení až po soucasnost a umožnuje pochopit její vývoj a význam v historii metalu a hard rocku. Príbeh je ilustrován nádhernými fotografi emi kapely, které porídili špickoví fotografové.

NEJLEPŠÍ ALBA

Všechny informace a spousta zajímavostí o albech, navíc u tech nejduležitejších najdete i príbeh jejich vzniku. Krome toho také analýzu textu a hudby.

PORTRÉTY CLENU SOUCASNÉ NEBO Z MINULOSTI

Od frontmanu po kytarové hrdiny, historie a hudební vlivy hudebníku a lídru kapel, kterí se zapsali do dejin metalu a hard rocku.

METALOVÁ SÁGA

Velká historie metalu, od prvních hardrockových kapel 60. let, až po mnohé dnešní trendy. Krome toho je zvláštní pozornost venována metalové kulture v nejširším slova smyslu: tématum, hodnotám, symbolum a obrazum s ní spojeným, jakož i její roli v kinematografii.

Objevte fantastické dárky pro předplatitele

SE 3. ZÁSILKOU

ZÁPISNÍK

Materiál: papír
Rozměry: 14 x 20,5 cm
Fotky ukazují zápisník otevřený i zavřený

SE 7. ZÁSILKOU

KLÍČENKA

Materiál: kov
Rozměry: 6 x 3 cm

SE 12. ZÁSILKOU

HRNEK

Materiál: keramika
Výška: 9 cm

SE 18. ZÁSILKOU

TRIČKO

Materiál: bavlna
Velikost L

Přihlaste se k odběru

Neunikne vám ani jedno číslo z Planet Metal

49,00 KČ BĔŽNÁ CENA 279,00 KČ

149,00 KČ BĔŽNÁ CENA 279,00 KČ

ZDARMA

Tato kolekce se skládá z 80 čísel. Cena za první číslo je 49 Kč/1,99 €*. Cena za druhé číslo je 149 Kč/5,99 €*. Cena za následující čísla je 279 Kč/10,99 €* (s výjimkou změny v DPH). Vydavatel si vyhrazuje právo na úpravu ceny v případě výrazného navýšení ceny za výrobu anebo za dopravu. Nabídka předplatného je platná pouze pro adresáty v ČR. * cena platná pro Slovensko

Často kladené otázky

Tato kolekce se skládá z 80 čísel. Každé číslo vydání je věnováno kultovní heavy metalové nebo hard rockové skupině.

První číslo najdete na novinových stáncích od čtvrtka 16. března 2023, druhé číslo bude na novinových stáncích od čtvrtka 30. března 2023, třetí číslo bude na novinových stáncích od čtvrtka 13. dubna 2023. Periodicita je u prvních pěti vydání čtrnáctidenní, následně týdenní a dnem vydání je čtvrtek.

Cena za první číslo je 49 Kč/1,99 €*. Cena za druhé číslo je 149 Kč/5,99 €*. Cena za následující čísla je 279 Kč/10,99 €* (s výjimkou změny v DPH). Vydavatel si vyhrazuje právo na úpravu ceny v případě výrazného navýšení ceny za výrobu anebo za dopravu. * cena platná pro Slovensko.

Pro více informací kontaktujte zákaznický servis:

- poštou na adrese: SEND Předplatné, spol. s r.o., Ve Žlíbku 1800/77, 193 00 Praha 9
- telefonicky na telefonním čísle: 225 985 225 (zpoplatněná linka, která je v provozu od pondělí do pátku, a to v následujícím časovém intervalu: 8:00–18:00 hodin; z provozu jsou vyjmuty soboty, neděle a dny, na které připadají oficiálně uznané státní svátky České republiky) Maximální sazba za telefonáty z pevné linky prostřednictvím hlavních celostátních telefonních operátorů je 3,50 Kč za minutu, včetně DPH, přičemž poplatky jsou účtovány od začátku hovoru; sazba mobilní sítě závisí na konkrétním operátorovi, kterého zákazník používá
- e-mailem na adrese: hachette@send.cz

Pokud vám chybí některá ze starších čísel, můžete si je objednat telefonicky / e-mailem za následujících podmínek:
- telefonicky na telefonním čísle: 225985225
- e-mailem na adrese: hachette@send.cz