Automobili Automobili

Automobily naší historie, všechny ve vaší sbírce!

Automobily naší historie, všechny ve vaší sbírce!

Symboly minulé éry

Často jsou naše vzpomínky na dětství a mládí spojené s věcmi s kterými jsme vyrůstali, jako je třeba naše rodinné auto.

Pýcha a hrdost našich otců, rodinné auto které nám připomíná události všedního života, ale taky výlety a společné dovolené s našimi blízkými, nezapomenutelné vzpomínky a dojmy zapsané v naší mysli.

Výhradně pro vás Hachette vytvořil hodnotnou kolekci kvalitních modelů, které vám připomenou nezapomenutelné automobily, které jezdily ulicemi Česka.

Detailní modely v exkluzivním v měřítku 1:24

Štědré rozměry v kombinaci s důrazem i na ty nejmenší detaily umožnily vytvořit propracované modely, které svou přesností a věrnou podobou postupně připomenou všechny automobily, které se zapsaly do historie automobilového průmyslu Československa i dalších zemí střední a východní Evropy. Každý z modelů z vaší kolekce je výsledkem podrobného průzkumu našich odborníků a vznikl speciálně pro tuto vydavatelskou akci. Je to vůbec poprvé, co se tyto modely objevují v distribuci v měřítku 1:24, který patří mezi sběrateli k nejoblíbenějším a umožní vám vytvořit si záviděníhodnou kolekci!

Kovová karoserie

Je vyrobená technikou tlakového lití, toto zpracování patří k nejoceňovanějším mezi sběrateli z celého světa, karoserie modelů naší kolekce je zhotovena z kovové slitiny. Detaily interiérů a ostatní části modelu jsou zhotoveny z plastu.

Časopisy

S každým vydáním z naší kolekce dostanete kromě modelu v měřítku 1:24 také zajímavý časopis bohatý na fotografie a dobové reklamní materiály a naleznete v něm podrobné informace o tom jak vznikl původní vůz a jaký byl jeho vývoj během let. Jedna část časopisu se také věnuje těm nejdůležitějším značkám automobilového průmyslu Česka a zemí střední a východní Evropy.

VÁŠ MODEL

Objevte s námi ty nejzajímavější podrobnosti vašeho modelu v měřítku 1:24, věrné a jedinečné reprodukce.

NEZAPOMENUTELNÉ AUTOMOBILY

Poznejte do všech podrobností důvody, které vedly ke vzniku tohoto nezapomenutelného automobilu, kterému se věnuje tento časopis.

TECHNICKÉ ÚDAJE A VÝKON

Technické vlastnosti a kvality, díky kterým se stal tento automobil opravdu nezapomenutelným.

PROSLAVENÉ ZNAČKY

Nejdůležitější značky automobilové historie České republiky a střední a východní Evropy.

Celkem 74 čísel. Doporučená cena následujících čísel je 549 Kč/20,99€*. Z technických důvodů si vydavatel vyhrazuje právo změnit pořadí jednotlivých čísel. Vydavatel si také vyhrazuje právo nabízet doplňková čísla, oproti původnímu edičnímu plánu, za účelem obohacení kolekce. * cena platná pro Slovensko.

Často kladené otázky

Colecția este compusă din 74 de numere. În fiecare număr există o revistă și o mașină la scara 1:24.

První číslo bude na stáncích dostupné od čtvrtka 9. září 2021. Druhé číslo bude na stáncích dostupné od čtvrtka 23. září 2021. Čísla kolekce budou vycházet každých 14 dní a to vždy ve čtvrtek.

První číslo bude k dostání na novinových stáncích za 199 Kč. Cena následujících čísel 549 Kč.

Pokud vám chybí některá ze starších čísel, můžete si je objednat telefonicky / e-mailem za následujících podmínek:
– telefonicky na telefonním čísle: 225 985 225
– e-mailem na adrese: hachette@send.cz
Domů vám může být doručeno až 8 výtisků za běžnou cenu čísel, cena poštovného činí 199 Kč.