Marvel Origins Marvel Origins

Stříbrná marvelovská éra ve sběratelské edici!

Stříbrná marvelovská éra ve sběratelské edici!

Předplatné

Poznejte začátky největších superhrdinů!

Znáte je z filmů, popkultury nebo také počítačových her. Ale znáte třeba příběhy, ve kterých se vaši oblíbení hrdinové objevili vůbec poprvé? Rok 1956 byl začátkem tzv. stříbrného věku komiksu, skvělých časů, které trvaly až do konce šedesátých let. Nyní se v plné síle vrací superhrdinové, kteří na nějakou dobu uvolnili místo jiným žánrům – romantickým příběhům, hororům nebo detektivkám. V roce 1961 Stan Lee a Jack Kirby stvořili Fantastickou čtyřku. V dalším, téměř magickém roce se objevili další tři superhrdinové: Spider-Man, Thor a Hulk. V roce 1963 spatřili světlo světa Iron Man, X-Men, The Avengers a po nich spousta dalších!

Autorů

Stan Lee, scenárista, který pracoval pro nakladatelství Marvel, přišel s jinou vizí superhrdiny.

Neřídil se dosavadními vzory ideálních a nepřemožitelných postav, ale naopak vytvořil superhrdiny, se kterými cloumají obyčejné emoce, jako je strach, zlost, smutek, radost a samozřejmě láska. Autor zkrátka do svých hrdinů vnesl lidský prvek.

Lee, Kirby a také Steve Ditko, John Buscema, John Romita a spousta dalších autorů během jednoho desetiletí stvořili nespočet dodnes známých postav.

Svazky

Bonusové stránky v každém čísle! V každém čísle kolekce najdete vyprávění o komiksu, které pro vás připravili specialisté na Marvela, přebaly, náčrty, portfolia… A spoustu dalších překvapení!

SPIDER-MAN

V srpnu 1962 se v posledním čísle komiksu Amazing Adult Fantasy, které bylo výjimečně přejmenováno na Amazing Fantasy, objevila postava v modročerveném kostýmu, která se prohání nad ulicemi New Yorku... O necelý rok později, v březnu 1963, se pavoučí muž stal hlavním hrdinou The Amazing Spider-Man!

HULK 

V květnu 1962 se na trhu objevil první sešit kolekce The Incredible Hulk. Stan Lee a Jack Kirby se při vytváření své postavy inspirovali jak Frankensteinem, tak hrdinou románu Doktor Jekyll a pan Hyde. Za zmínku stojí fakt, že první Hulk nebyl vůbec zelený jako nyní, nýbrž šedý.

THOR

V srpnu 1962 neúnavní Stan Lee a Jack Kirby v 83. čísle časopisu Journey into Mistery představili světu novou postavu, která se inspirovala severskou mytologií – Thora, boha hromu. Poté Jack Kirby předal štafetu jiným skvělým ilustrátorům, jako byli třeba Don Heck nebo Joe Sinnott.

IRON-MAN

Přímo od geniálního Stana Leeho a s grafickým nasazením Dona Hecka přichází Iron Man! Tony Stark, miliardář, playboy a vynálezce futuristických technologií, vstupuje na scénu marvelovského vesmíru s jedinečnou rolí. Počínaje rokem 1963 se v sérii Tales Of Suspense stal jednou z nejoriginálnějších postav, kterou přinesl Dům nápadů.

Objevte fantastické dárky pro předplatitele

S 3. ZÁSILKOU

ŠPLENDLĺK “MARVEL COMICS”
Materiál: kov
Rozměry: 3 x 3 cm

SE 10. ZÁSILKOU

ZÁPISNĺK

Materiál: papír
Rozměry: 14,3 x 20,5 cm

S 20. ZÁSILKOU

HRNEK

Materiál: keramika
Výška: 9 cm

SE 30. ZÁSILKOU

ZÁLOŽKY DO KNIHY

Materiál: kov
Rozměry: 12 x 16 x 8 cm

Přihlaste se k odběru

Objednejte teď, abyste nikdy nezmeškali vydání Marvel Origins

69,00 KČ BĔŽNÁ CENA 299,00 KČ

199,00 KČ BĔŽNÁ CENA 299,00 KČ

ZDARMA

Tato kolekce se skládá ze 100 čísel. Cena za první číslo je 69 Kč/2,99 €* (místo 299 Kč/11,99 €*). Cena za druhé číslo je 199 Kč/6,99 €* (místo 299 Kč/11,99 €*). Cena za následující čísla je 299 Kč/11,99 €* (s výjimkou změny v DPH). Vydavatel si vyhrazuje právo na úpravu ceny v případě výrazného navýšení ceny za výrobu anebo za dopravu. * Cena platná pro Slovensko

Často kladené otázky

Tato kolekce se skládá ze 100 čísel.

První číslo najdete na novinových stáncích od čtvrtka 11. ledna 2024, druhé číslo bude na novinových stáncích od čtvrtka 25. ledna 2024, třetí číslo bude na novinových stáncích od čtvrtka 8. února 2024. Frekvence vydání je každé čtrnácti dny.

Cena za první číslo je 69 Kč/2,99 €* (místo 299 Kč/11,99 €*). Cena za druhé číslo je 199 Kč/6,99 €* (místo 299 Kč/11,99 €*). Cena za následující čísla je 299 Kč/11,99 €* (s výjimkou změny v DPH). Vydavatel si vyhrazuje právo na úpravu ceny v případě výrazného navýšení ceny za výrobu anebo za dopravu. * Cena platná pro Slovensko.

Pro více informací kontaktujte zákaznický servis:

- poštou na adrese: SEND Předplatné, spol. s r.o., Ve Žlíbku 1800/77, 193 00 Praha 9
- telefonicky na telefonním čísle: 225 985 225 (zpoplatněná linka, která je v provozu od pondělí do pátku, a to v následujícím časovém intervalu: 8:00–18:00 hodin; z provozu jsou vyjmuty soboty, neděle a dny, na které připadají oficiálně uznané státní svátky České republiky) Maximální sazba za telefonáty z pevné linky prostřednictvím hlavních celostátních telefonních operátorů je 3,50 Kč za minutu, včetně DPH, přičemž poplatky jsou účtovány od začátku hovoru; sazba mobilní sítě závisí na konkrétním operátorovi, kterého zákazník používá
- e-mailem na adrese: hachette@send.cz

Pokud vám chybí některá ze starších čísel, můžete si je objednat telefonicky / e-mailem za následujících podmínek:
- telefonicky na telefonním čísle: 225985225
- e-mailem na adrese: hachette@send.cz