Bismarck Bismarck

Mistrovské dílo lodního modelářství, s pohyblivými částmi, světly a zvuky

Mistrovské dílo lodního modelářství

PŘEDPLATNÉ

Sestroj si model historické německé bitevní lodi s celokovovým trupem z tlakově litého odlitku (die-cast)

Bitevní loď Bismarck, která byla spuštěna na vodu v roce 1940, představovala vrchol ve vývoji bitevních lodí. Její dramatický osud dodnes přitahuje milovníky lodí a historie.
Ponořte se znovu do mytické historie této legendární lodi ve statickém multifunkčním modelu v měřítku 1:200. Pomocí infračerveného dálkového ovládání budete moci otáčet věžemi a děly, rozsvěcet palubní reflektory, přehrávat zvuky a lomoz. Kromě toho je trup modelu vyroben výhradně z kovu a jedna jeho odnímatelná část umožňuje pohled do turbínové strojovny vlevo.

Díky dálkovému ovladači lze model bitevní lodě BISMARCK oživit! K dispozici je celá řada funkcí a možnost ovládání s realistickými pohyby, se světelnými a zvukovými efekty. Tato bitevní loď BISMARCK představuje naprostou novinku v okouzlujícím světě statických modelu lodí.

Časopisy

Impozantní kolekce časopisů s jednoduchým návodem k sestavení bude každý týden doprovázet vaše díly modelu bitevní lodě BISMARCK. Kromě toho jednotlivá čísla odhalují všechny aspekty dramatického osudu nejslavnější německé bitevní lodě. Světu válečného loďstva a námořní války jsou věnovány i další tři rubriky bohaté na informace a poutavé historky.

HISTORIE A OSUD

Po svém spuštění na vodu v roce 1940 byla bitevní lod’ Bismarck nejsilnější lodí německého námořnictva. Během své jedinečné mise uskutečněné v roce 1941 se jí podařilo nahnat velký strach britskému královskému námořnictvu (Royal Navy), dokud se sama nestala terčem honu uspořádaného celou britskou flotilou. V této rubrice je vylíčen příběh těchto dramatických dnů a jsou dopodrobna.

CHRONOLOGIE VELKÝCH NÁMOŘNÍCH BITEV

Stručná, zato úplná, chronologie zrekapituluje všechny největší bitvy v historii, od starověku až po současnost. Postupně, rok za rokem, jsou vyzdvihnuty všechny úspěchy, strategie, dynamiky a protagonisté, kteří změnili osudy různých národů a s nimi i běh dějin.

NEJSLAVNĚJŠÍ NÁMOŘNÍ BITVY

Po tisíciletí budovali obyvatelé přímořských států mohutné flotily, neboť si byli dobře vědomi, že nadvláda na moři přináší prosperitu, prestiž a vliv. Boj o dominanci nad oceány vedl k bezpočtu střetů: od legendární námořní bitvy u Salamíny, bojů na moři mezi Holanďany a Angličany v prvních letech moderního věku až po velké námořní bitvy dvacátého století.

PODROBNÉ POPISY VÁLEČNÝCH LODÍ

Odkud pochází definice „liniové lodě“? Jaké jsou charakteristiky obrněného křižníku a proč již neexistují bitevní lodě? Odpovědi na tyto a mnoho dalších otázek můžete najít v této rubrice. Jsou v ní popsány všechny základní typy válečných lodí a nejvýznamnější lodě jsou zde představeny do nejmenších detailů.

NÁVOD K SESTAVENÍ

V každém čísle najdete podrobné a srozumitelné pokyny k montáži s ilustracemi pro sestavení přiložených komponentů a fotografiemi s vyobrazením všech fází sestavování. Rady a doporučení umožní snadné sestavování modelu i bez předchozích zkušeností nebo znalostí z lodního modelářství!

Objevte fantastické dárky pro předplatitele

1° DÁREK

STAVEBNÍ DESKA

Materiál: PVC
Velikost: 45 x 30 x 0,2 cm

2° DÁREK

SPECIÁLNÍ VÝSTAVNÍ DESKA S TECHNICKÝMI
SPECIFIKACEMI O BISMARCKU SOUHRNNĚ NA JEDNOM KRÁSNÉM KOVOVÉM PLÁTU

Materiál: kov
Rozměry: 12,5 x 8,5 x 5 cm

3° DÁREK

SADA NÁŘADÍ

Materiál: plast a kov
Velikost: 10 x 12 cm (zavřené); 20 x 22 cm (otevřené)

4° DÁREK

ZVĚTŠUJÍCÍ LUPA S POMOCNÝMI RAMENI

Materiál: plast a kov
Velikost: 12 x 18 cm

Přihlaste se k odběru

Neunikne vám ani jedno číslo z Bismarck

29,00 KČ BĔŽNÁ CENA 299,00 KČ

149,00 KČ BĔŽNÁ CENA 299,00 KČ

ZDARMA

Kolekce má 140 čísel. První číslo bude k dostání na novinových stáncích za 29 Kč. Druhé číslo bude k dostání na novinových stáncích za 149 Kč. Cena následujících čísel 299 Kč.

Často kladené otázky

Kolekce má 140 čísel. Každé číslo obsahuje časopis a součástky pro sestavení modelu.

První číslo bude k dostání na novinových stáncích od středy 10. března 2021. Druhé číslo bude k dostání na novinových stáncích od středy 24. března 2021. Až do jedenáctého čísla bude kolekce vydávána jednou za čtrnáct dní, poté každý týden a dnem vydání bude středa.

První číslo bude k dostání na novinových stáncích za 29 Kč. Druhé číslo bude k dostání na novinových stáncích za 149 Kč. Cena následujících čísel 299 Kč.

Pro více informací kontaktujte zákaznický servis:
- poštou na adrese: SEND Předplatné, spol. s r.o., Ve Žlíbku 1800/77, 193 00 Praha 9
- telefonicky na telefonním čísle: 225 985 225 (zpoplatněná linka, která je v provozu od pondělí do pátku, a to v následujícím časovém intervalu: 8:00–18:00 hodin; z provozu jsou vyjmuty soboty, neděle a dny, na které připadají oficiálně uznané státní svátky České republiky) Maximální sazba za telefonáty z pevné linky prostřednictvím hlavních celostátních telefonních operátorů je 3,50 Kč za minutu, včetně DPH, přičemž poplatky jsou účtovány od začátku hovoru; sazba mobilní sítě závisí na konkrétním operátorovi, kterého zákazník používá
– e-mailem na adrese: hachette@send.cz

Pokud vám chybí některá ze starších čísel, můžete si je objednat telefonicky / e-mailem za následujících podmínek:
- telefonicky na telefonním čísle: 225985225
- e-mailem na adrese: hachette@send.cz

Potíže při sestavování? Nevíte si rady a potřebujete pomoci? Žádný problém! Obraťte se na nás na emailové adrese nebo telefonicky:
- bismarck-hachette@seznam.cz
- +420 774 158 235