Titanic Titanic

Největší a nejmajestátnější… lodi snů!

Největší a nejmajestátnější… lodi snů!

Předplatné

Krále zaoceánských plavidelnejvětší a nejmajestátnější… lodi snů!

Historie Titaniku to není jenom povídání o nejluxusnějším, nejproslulejším a nejznámějším parníku všech dob; je to i strhující příběh z bouřlivé epochy plné luxusu a významných inovací.

Technologický pokrok, jehož byl Titanik hlavním představitelem se zdá nezastavitelný, až do...oné dubnové noci roku 1912 kdy se stalo to, co mělo být nemožné a co ve svém důsledku znamenalo největší námořní katastrofu všech dob.

Mistrovský kousek prolodní modeláře

Grandiózní námořní model, který je věrnou replikou královského Royal Mail Ship TITANIC.
Toto mistrovské dílo modelářství vzniklo podle původních dobových plánů a řídí se jimi ve všech svých detailech. Věrné a precizní provedení nám umožní prozkoumat a obdivovat každý konstrukční detail.

Kovový trup, obložení z ušlechtilého dřeva, mosazné kování, gravírované detaily, komíny s efektem vycházejícího kouře, elektrická kabeláž pro zvukové a světelné efekty a stojan!
Délka: přes 134 cm - Šířka: 14,5 cm – Výška: 22,5 cm

Dálkové ovládání

Reprodukce klasického radiového telegrafu strojovny.
Páka a tlačítka aktivují zvukové a světelné signály!

  • Strojovna A Lodní Šrouby
  • Pára Z Komínů
  • Rozsvícení Světel Na Palubě
  • Lodní Siréna
  • Signály Voláný O Pomoc

Časopisy

Nastoupíme na palubu nejproslulejší lodě světa...

MOŘSKÝ OBR

Velké zaoceánské lodě první poloviny 20. století, stavěné tak, aby vydržely zaoceánskou lodní dopravu, se brzy staly výrazem modernosti a národní prestiže. Projděme se společně historií těchto velkých, luxusních a rychlých lodí, podívejme se, jak pokračoval vývoj ve stavbě lodí, a seznamme se s jejich designem a dobovými dekoracemi se zvláštním zaměřením na britskou třídu Olympic, do které patřil Titanic.

SCHŮZKA S OSUDEM

V noci ze 14. na 15. dubna 1912 poznamenala tragédie Titaniku životy a osudy více než dvou tisíc jeho cestujících. Přímá a neobyčejně dojemná svědectví oné noci se tak stávají zrcadlem tehdejší společnosti: najdeme je v ambicích tehdejších celebrit a bohaté buržoazie, v zářivém životě intelektuálů a spisovatelů, ale především v nadějích skromných emigrantů a členů posádky námořníků anebo číšníků, kteří vypluli na cestu za prací.

ŽIVOT NA PALUBĚ

Vydejme se na plavbu na velikém zaoceánském parníku a poznejme jeho fascinující atmosféru. A začneme od luxusních gala večeří, společenské událostí par excellence, podává se ve velké restauraci první třídy, ale také v luxusních kavárnách Verandah Café a Café Parisien. A pak je tu úžasné vybavení, jako krytý bazén, absolutní novinka na lodi, tělocvična, turecké lázně, velké prostory zařízené pro procházky a lenošení na palubách.

EDVARDOVSKÁ ÉRA

Zlatý věk velkých „pyroscafů“. Mořští giganti a děti průmyslové revoluce. Od první zaoceánské parní plavby v roce 1838 až po velké lodní společnosti 20. století, jako jsou White Star Line, Cunard Line, United States Line a Italian Line. Závody ve stavbě skvělých zaoceánských parníků se stává závodem o čas. Nejprestižnější trofejí, s kterou by se rádi pochlubili všichni loďaři se stává Modrá stuha.

NÁVOD

Si postavíme nejpůsobivější mistrovské dílo lodního modelářství, přepracované v měřítku 1:200 na základě původních dobových výkresů. Každé číslo obsahuje podrobné návody a schémata doplněné přehlednými a kompletními obrázky a foto sekvencemi. Díky dokonale zpracovaným komponentům z kovu a dřeva a precizním detailům z gravírované mosazi bude stavba Titaniku obohacujícím zážitkem, který je pokaždé snadný a zábavný.

Objevte fantastické dárky pro předplatitele

S DRUHOU ZÁSILKOU DAREK

RETRO CEDULE

Materiál: kov
Rozměry: cca 20 x 30 cm

S DESÁTOU ZÁSILKOU DAREK

SADA NÁŘADÍ
Materiál: plast a kov
Rozměry: 12 x 10 x 3,5 cm

S DVACÁTOU ZÁSILKOU DAREK

EXKLUZIVNÍ HRNEK

Materiál: keramika
Výška: 9 cm

S TŘICÁTOU ZÁSILKOU DAREK

ELEGANTNÍ KAPESNÍ HODINKY

Materiál: kov
Průměr: 50 mm

Přihlaste se k odběru

Neunikne vám ani jedno číslo z Titanic

19,00 KČ BĔŽNÁ CENA 299,00 KČ

149,00 KČ BĔŽNÁ CENA 299,00 KČ

ZDARMA

Tato kolekce se skládá ze 140 čísel. Cena za první číslo je 19 Kč/0,50 €* (místo 299 Kč/10,99 €*). Cena za druhé číslo je 149 Kč/5,99 €* (místo 299 Kč/10,99 €*). Cena za následující čísla je 299 Kč/10,99 €* (s výjimkou změny v DPH). Vydavatel si vyhrazuje právo na úpravu ceny v případě výrazného navýšení ceny za výrobu anebo za dopravu. * Cena platná pro Slovensko. VAROVÁNÍ! MODELOVÉ NÁHRADNÍ DÍLY, NENÍ HRAČKA, NEVHODNÉ PRO DĚTI DO 14 LET. Obsahuje ostré nebo ostré funkční části. Montáž elektrických nebo elektronických částí musí být prováděna pod dohledem dospělé osoby nebo dospělé osoby. Zdrojem energie jsou baterie, není připojen do sítě. Baterie nejsou součástí balení.

Často kladené otázky

Kolekce má 140 čísel. Každé číslo obsahuje časopis a součástky pro sestavení modelu.

První číslo najdete na novinových stáncích od čtvrtka 15. září 2022, druhé číslo je na novinových stáncích od čtvrtka 29. září 2022, třetí číslo je na novinových stáncích od čtvrtka 13. října 2022. Prvních deset čísel vychází ve dvou týdenním intervalu, pak se změní na týdeník a bude vycházet ve čtvrtek.

Cena za první číslo je 19 Kč/0,50 €* (místo 299 Kč/10,99 €*). Cena za druhé číslo je 149 Kč/5,99 €* (místo 299 Kč/10,99 €*). Cena za následující čísla je 299 Kč/10,99 €* (s výjimkou změny v DPH). Vydavatel si vyhrazuje právo na úpravu ceny v případě výrazného navýšení ceny za výrobu anebo za dopravu. * Cena platná pro Slovensko.

Pro více informací kontaktujte zákaznický servis:
- poštou na adrese: SEND Předplatné, spol. s r.o., Ve Žlíbku 1800/77, 193 00 Praha 9
- telefonicky na telefonním čísle: 225 985 225 (zpoplatněná linka, která je v provozu od pondělí do pátku, a to v následujícím časovém intervalu: 8:00–18:00 hodin; z provozu jsou vyjmuty soboty, neděle a dny, na které připadají oficiálně uznané státní svátky České republiky) Maximální sazba za telefonáty z pevné linky prostřednictvím hlavních celostátních telefonních operátorů je 3,50 Kč za minutu, včetně DPH, přičemž poplatky jsou účtovány od začátku hovoru; sazba mobilní sítě závisí na konkrétním operátorovi, kterého zákazník používá
- e-mailem na adrese: hachette@send.cz

Pokud vám chybí některá ze starších čísel, můžete si je objednat telefonicky / e-mailem za následujících podmínek:

- telefonicky na telefonním čísle: 225985225
- e-mailem na adrese: hachette@send.cz

Potíže při sestavování? Nevíte si rady a potřebujete pomoci? Žádný problém! Obraťte se na nás na emailové adrese nebo telefonicky:

- titanicservis@seznam.cz
- +420 774 158 235
Telefonická poradna je k dispozici dvě hodiny týdně: neděle 20:00–22:00 (mimo státní svátky).